Eurosport

Česká verze Eurosportu

 
 
  • Alpské lyžování

V noci Světový pohár v alpském lyžování

Korejský Jeongseon bude dějištěm dvou závodů SP alpských lyžařů. Vzhledem k časovému posunu bude Eurosport 1 vysílat závody ve 03:45 v sobotu i v neděli.

 

 
  • Fotbal

Tradiční páteční předehrávka německé nejvyšší soutěže nás zavede do Dolního Porýní, kde Borussia Mönchengladbach přivítá brémský Werder.

 

  • Fotbal

Oblíbený emotivní fotbalista a trenér bude společně s Tomášem Petrem komentovat sobotní duel mezi Herthou BSC a Borussií Dortmund.

 

  • Biatlon

Sedmý podnik Světového poháru v biatlonu se koná v kanadském Canmore od čtvrtka 4. února.

 

  • Snooker

Šestý ročník novodobé historie German Masters je tady, berlínský Tempodrom už netrpělivě očekává světovou špičku.

 

PLÁNOVANÝ PROGRAM – ZMĚNA VYHRAZENA

00:10
Cyklistika
Cyklistika: , 3. etapa, Spojené arabské emiráty (69min)
01:19
Motorsport
Motorsport: , ,  (15min)
01:33
Biatlon
Biatlon: Světový pohár, Women's Sprint, Kanada (41min)
02:15
Skoky na lyžích
Skoky na lyžích: Světový pohár, , Norsko (44min)
03:01
Cyklistika
Cyklistika: , 3. etapa, Spojené arabské emiráty (44min)
03:45
Alpské lyžování
Alpské lyžování: Světový pohár, Muži sjezd, Jižní Korea (89min)
05:14
Skoky na lyžích
Skoky na lyžích: Světový pohár, , Norsko (47min)
06:01
Alpské lyžování
Alpské lyžování: Světový pohár, Muži sjezd, Jižní Korea (75min)
07:16
Skoky na lyžích
Skoky na lyžích: Světový pohár, , Norsko (32min)
07:48
Biatlon
Biatlon: Světový pohár, Women's Sprint, Kanada (45min)
08:33
Skoky na lyžích
Skoky na lyžích: Světový pohár, , Norsko (44min)
09:18
Biatlon
Biatlon: Světový pohár, Women's Sprint, Kanada (32min)
09:50
Severská kombinace
Severská kombinace: Světový pohár, HS 134, Norsko (64min)
10:53
Biatlon
Biatlon: Světový pohár, Women's Sprint, Kanada (18min)
 
11:12
Alpské lyžování
Alpské lyžování: Světový pohár, Ženy sjezd, Německo (110min)
 
13:02
Běžecké lyžování
Běžecké lyžování: Světový pohár, , Muži 50km hromadný start klasicky, Norsko (84min)
14:26
Severská kombinace
Severská kombinace: Světový pohár, HS 134, Norsko (54min)
15:20
Severská kombinace
Severská kombinace: Světový pohár, , Norsko (36min)
15:55
Skoky na lyžích
Skoky na lyžích: Světový pohár, Týmy - HS 134, Norsko (115min)
17:50
Biatlon
Biatlon: Světový pohár, , Kanada (70min)
 
19:00
Zprávy
Zprávy: Eurosport 2 News (7min)
19:07
Biatlon
Biatlon: Světový pohár, , Kanada (68min)
20:15
Atletika
Atletika: Halový mítink, , Německo (79min)
21:34
Snooker
Snooker: , semifinále, Německo (81min)
22:55
Zprávy
Zprávy: Eurosport 2 News (6min)
23:02
Zimní sporty
Zimní sporty: , ,  (61min)
 
00:04
Skoky na lyžích
Skoky na lyžích: Světový pohár, , Norsko (49min)
00:53
Fotbal
Fotbal: Bundesliga, , Německo (66min)
02:00
Cyklistika
Cyklistika: , 3. etapa, Španělsko (60min)
03:00
Skoky na lyžích
Skoky na lyžích: Světový pohár, , Norsko (47min)
03:48
Futsal
Futsal: Mistrovství Evropy , Základní skupina, Srbsko (75min)
05:03
Futsal
Futsal: Mistrovství Evropy , Základní skupina, Srbsko (68min)
06:10
Cyklistika
Cyklistika: , 3. etapa, Španělsko (61min)
07:12
Alpské lyžování
Alpské lyžování: Světový pohár, Muži sjezd, Jižní Korea (49min)
08:01
Saně
Saně: Světový pohár, , Rusko (37min)
08:38
Biatlon
Biatlon: Světový pohár, Women's Sprint, Kanada (42min)
09:19
Saně
Saně: Světový pohár, , Rusko (40min)
09:59
Cyklistika
Cyklistika: , 3. etapa, Spojené arabské emiráty (37min)
10:36
Cyklistika
Cyklistika: , 4. etapa, Spojené arabské emiráty (97min)
 
12:13
Freestylové lyžování
Freestylové lyžování: FIS Světový pohár, Aerials, USA (50min)
 
13:04
Biatlon
Biatlon: Světový pohár, Women's Sprint, Kanada (57min)
14:00
Skoky na lyžích
Skoky na lyžích: Světový pohár, , Norsko (59min)
15:00
Všechny sporty
všechny sporty: WATTS (16min)
15:16
Fotbal
Fotbal: Bundesliga, , Německo (132min)
17:27
Fotbal
Fotbal: Bundesliga, ,  (59min)
 
18:26
Fotbal
Fotbal: Bundesliga, , Německo (119min)
20:25
Zprávy
Zprávy: Eurosport 2 News (6min)
20:31
Futsal
Futsal: Mistrovství Evropy , Základní skupina, Srbsko (22min)
20:53
Futsal
Futsal: Mistrovství Evropy , Základní skupina, Srbsko (97min)
22:30
Freestylové lyžování
Freestylové lyžování: FIS Světový pohár, Half Pipe, Kanada (45min)
23:15
Snowboarding
Snowboarding: FIS Světový pohár, Half Pipe, USA (44min)
23:59
Zprávy
Zprávy: Eurosport 2 News (6min)