• Cyklistika

Experti Eurosportu tipují vítěze Tour de France

Vysílání Tour de France je jednou ze stěžejních událostí Eurosportu. Eurosport dokazuje, že je skutečným domovem cyklistiky.

 

 
  • Cyklistika

Tour de France 2015 odstartuje 4. července v nizozemském Utrechtu a na kanálech Eurosportu uvidí diváci tradičně živé přenosy všech 21 etap.

 

  • Cyklistika

Během vysílání 102. ročníku nejprestižnějšího cyklistického závodu Tour de France proběhne tradiční vědomostní soutěž o atraktivní ceny.

 

  • Zprávy

Společnost Discovery Communications, do jejíhož portfolia patří Eurosport, panevropská jednička ve sportovním vysílání, získala od MOV vysílací práva na OH.

 

  • Fotbal

Od 6. června se v Kanadě koná MS ve fotbale žen.

 

PLÁNOVANÝ PROGRAM – ZMĚNA VYHRAZENA

00:20
Cyklistika
Cyklistika: , ,  (19min)
00:40
Strongest man
Strongest man: Evropská Liga mistrů , , Nizozemsko (470min)
08:36
Fotbal
Fotbal: Women's World Cup, semifinále, Kanada (54min)
09:30
Stolní tenis
Stolní tenis: Super Series, , Jižní Korea (156min)
 
12:06
Cyklistika
Cyklistika: , ,  (23min)
12:28
Cyklistika
Cyklistika: , Best Of, Itálie (64min)
 
13:33
Cyklistika
Cyklistika: , ,  (23min)
13:56
Cyklistika
Cyklistika: , 1. etapa, Francie (224min)
17:40
Cyklistika
Cyklistika: , ,  (19min)
17:59
Fotbal
Fotbal: , Finále, Island (108min)
 
19:47
Všechny sporty
všechny sporty: WATTS (30min)
20:17
Jezdectví
Jezdectví: , ,  (3min)
20:19
Jezdectví
Jezdectví: Global Champions Tour, , Francie (81min)
21:41
Jezdectví
Jezdectví: , ,  (9min)
21:50
Fotbal
Fotbal: Women's World Cup, , Kanada (130min)
 
00:05
Cyklistika
Cyklistika: , , Francie (57min)
01:03
Snooker
Snooker: , čtvrtfinále, Austrálie (97min)
02:39
Cyklistika
Cyklistika: , 8. etapa, Francie (20min)
03:59
Snooker
Snooker: , čtvrtfinále, Austrálie (105min)
05:43
Bojové sporty
Bojové sporty: , ,  (104min)
07:27
Cyklistika
Cyklistika: , , Francie (63min)
08:30
Australský fotbal
Australský fotbal: Australská fotbalová liga, 14. kolo, Austrálie (174min)
 
11:25
Snooker
Snooker: , semifinále, Austrálie (128min)
 
13:32
Snooker
Snooker: , semifinále, Austrálie (148min)
16:01
Automobilové závody
Automobilové závody: , , Rusko (75min)
17:15
Gp3
GP3: , , Velká Británie (45min)
 
18:00
Kanoistika
Kanoistika: SP – slalom, , Slovensko (75min)
19:15
Cyklistika
Cyklistika: , 1. etapa, Francie (105min)
21:00
Fotbal
Fotbal: , Finále, Island (60min)
22:00
Snooker
Snooker: , semifinále, Austrálie (120min)