•  
  • Přihlášení | Předplatné
NEDĚLE 20/04/2014
Eurosport
 

Home

 

Tenis

14/08/2012 - 10:01 - Updated 14/08/2012 - 10:14

WTA v Cincinnati


WTA v Cincinnati - Tenis
Eurosport

"Komu se podaří vyladit formu na US Open?" To je otázka pro turnaj WTA v americkém Cincinnati, který můžete sledovat v průběhu tohoto týdne.

Do startu posledního grandslamového turnaje sezóny – US Open – zbývají dva týdny. Turnaj v Montrealu sotva skončil a už je tu Cincinnati. Kdo má aktuálně nejlepší formu a kdo má před příjezdem do Flushing Meadows ještě co zlepšovat?

WTA v Cincinnati - Tenis

Hlavní favoritkou nemůže být nikdo jiný než Serena Williamsová, která po vítězství na Wimbledonu na stejných travnatých dvorcích na olympijských hrách rozdrtila 3 bývalé světové jedničky i tu současnou a zkompletovala tak kariérní zlatý Grand Slam. Obsazení je tradičně velmi kvalitní, na turnaji se představí 12 hráček TOP 15 žebříčku WTA. Škoda jen, že nepřijede obhájkyně loňského triumfu Marie Šarapovová, která se z turnaje musela odhlásit ze zdravotních důvodů.

Petra Kvitová má v prvním kole volný los, což se jí vzhledem k tomu, že v pondělí ve večerních hodinách sehraje finálový zápas v Montrealu proti Li Na, bude určitě hodit. Kromě české jedničky se na turnaji představí další tři české hráčky, Lucie Šafářová, Klára Zakopalová a Andrea Hlaváčková a slovenské duo Cibulková, Hantuchová. To jsou více než dostatečné důvody pro sledování tohoto turnaje na české verzi Eurosportu.

Zápasy turnaje ze Cincinnati můžete až do pátku 17. srpna sledovat každý den v 17.00, záznam ze zbývajících čtvrtfinále v sobotu ve 14.00. V neděli 19. srpna odstartuje tenisový večer, ve 21.00 budeme vysílat záznam zápasů semifinále následovaný přímým přenosem finále (začátek zápasu ve 22.00). Vše na Eurosportu International.

Eurosport - Karel Janů

Hledej

 

Více - Tenis

Ivan Lendl a World Tennis Day na Eurosportu   - Tenis

Tenis - Ivan Lendl a World Tennis Day na Eurosportu

Eurosport získal exkluzivní panevropská práva na vysílání atraktivních tenisových zápasů Světového dne tenisu 3. března.

Ohlédnutí za Australian Open - Tenis

Tenis - Ohlédnutí za Australian Open

K tenisovým grandslamům patří také postřehy našich komentátorů.

Rozhovor: komentátor Libor Basík - Tenis

Tenis - Rozhovor: komentátor Libor Basík

Hlas komentátora české redakce Eurosportu Libora Basíka mohou diváci pravidelně slyšet během přenosů tenisových zápasů.

Australian Open 2013 ve fotografiích - Tenis

Tenis - Australian Open 2013 ve fotografiích

V pondělí 13. ledna v 01:00 začne na obou programech Eurosportu vysílání prvního tenisového grandslamu roku 2014 – Australian Open.

Australian Open - Tenis

Tenis - Australian Open

Není nejstarší, není nejnavštěvovanější, není nejlépe dotovaný, ale je první v kalendářním roce. Australian Open.

WTA Tour v Lucemburku - Tenis

Tenis - WTA Tour v Lucemburku

Ačkoliv o složení osmičky pro Turnaj mistryň je po lineckém turnaji jasno, stále se bude bojovat o zajímavé finanční odměny.

WTA Tour v Linci - Tenis

Tenis - WTA Tour v Linci

Říjen patří závěru tenisové sezony a Eurosport vám při té příležitosti nabídne přímé přenosy z turnaje Generali Ladies Linz.

Postřehy komentátorů US Open - Tenis

Tenis - Postřehy komentátorů US Open

Každodenní ohlédnutí za zajímavostmi posledního grandslamu roku 2013.

Proč pro nás není Wozniacká Wozniacki? - Tenis

Tenis - Proč pro nás není Wozniacká Wozniacki?

Na časté dotazy našich diváků na přechylování cizích ženských příjmení odpovídá šéfkomentátor české verze Eurosportu Michal Šíma.

Soutěž o rakety Tecnifibre zná vítěze - Tenis

Tenis - Soutěž o rakety Tecnifibre zná vítěze

Během vysílání US Open proběhla tradiční vědomostní soutěž o atraktivní ceny, kterou připravila česká redakce Eurosportu ve spolupráci se společností Tecnifibre