•  
  • Přihlášení | Předplatné
PÁTEK 27/03/2015
Eurosport
 

Home

 

Tenis

14/08/2012 - 10:01 - Updated 14/08/2012 - 10:14

WTA v Cincinnati


WTA v Cincinnati - Tenis
Eurosport

"Komu se podaří vyladit formu na US Open?" To je otázka pro turnaj WTA v americkém Cincinnati, který můžete sledovat v průběhu tohoto týdne.

Do startu posledního grandslamového turnaje sezóny – US Open – zbývají dva týdny. Turnaj v Montrealu sotva skončil a už je tu Cincinnati. Kdo má aktuálně nejlepší formu a kdo má před příjezdem do Flushing Meadows ještě co zlepšovat?

WTA v Cincinnati - Tenis

Hlavní favoritkou nemůže být nikdo jiný než Serena Williamsová, která po vítězství na Wimbledonu na stejných travnatých dvorcích na olympijských hrách rozdrtila 3 bývalé světové jedničky i tu současnou a zkompletovala tak kariérní zlatý Grand Slam. Obsazení je tradičně velmi kvalitní, na turnaji se představí 12 hráček TOP 15 žebříčku WTA. Škoda jen, že nepřijede obhájkyně loňského triumfu Marie Šarapovová, která se z turnaje musela odhlásit ze zdravotních důvodů.

Petra Kvitová má v prvním kole volný los, což se jí vzhledem k tomu, že v pondělí ve večerních hodinách sehraje finálový zápas v Montrealu proti Li Na, bude určitě hodit. Kromě české jedničky se na turnaji představí další tři české hráčky, Lucie Šafářová, Klára Zakopalová a Andrea Hlaváčková a slovenské duo Cibulková, Hantuchová. To jsou více než dostatečné důvody pro sledování tohoto turnaje na české verzi Eurosportu.

Zápasy turnaje ze Cincinnati můžete až do pátku 17. srpna sledovat každý den v 17.00, záznam ze zbývajících čtvrtfinále v sobotu ve 14.00. V neděli 19. srpna odstartuje tenisový večer, ve 21.00 budeme vysílat záznam zápasů semifinále následovaný přímým přenosem finále (začátek zápasu ve 22.00). Vše na Eurosportu International.

Eurosport - Karel Janů

Hledej

 

Více - Tenis

Magazín Mats Point: Novak Djokovič - Tenis

Tenis - Magazín Mats Point: Novak Djokovič

V novém vydání magazínu Mats Point si bude Mats Wilander povídat s Novakem Djokovičem. Hlavní téma – Novak Djokovič mezi Australian Open a French Open.

Ohlédnutí za Australian Open - Tenis

Tenis - Ohlédnutí za Australian Open

Úvodní grandslam sezony je tady a spolu s ním také ohlédnutí našich komentátorů...

Soutěž o rakety Tecnifibre má výherce - Tenis

Tenis - Soutěž o rakety Tecnifibre má výherce

Během vysílání prestižního grandslamového turnaje – Australian Open – proběhne vědomostní soutěž o atraktivní ceny Tecnifibre.

Plán vysílání Australian Open - Tenis

Tenis - Plán vysílání Australian Open

Podívejte se, jaké zápasy budeme vysílat.

Australian Open - Tenis

Tenis - Australian Open

Tradiční tenisová dovolená, v prosinci pro některé hráčky a hráče světové špičky netradičně vyplněná exhibičními zápasy v nové asijské lize IPTL, je u konce.

ATP Tour v Dauhá - Tenis

Tenis - Tomáš Berdych ŽIVĚ semifinále

Podívejte se, jaké zápasy vysíláme z turnaje ATP Tour v Dauhá.

V 19:45 opakování magazínu Mats Point - Tenis

Tenis - V 19:45 opakování magazínu Mats Point

V dnešním magazínu Mats Point se bude slavný tenista a expert Eurosportu Mats Wilander zamýšlet nad uplynulou sezónou i nad vývojem v příštích letech.

Eurosport posiluje vysílání ATP - Tenis

Tenis - Eurosport posiluje vysílání ATP

Eurosport podepsal tříletou smlouvu s pořadateli turnaje ATP ve Stuttgartu. Eurosport bude vysílat tzv. Mercedes Cup exkluzivně pro celou Evropu.

Barbora Záhlavová Strýcová ŽIVĚ na Eurosportu International - Tenis

Tenis - Barbora Záhlavová Strýcová ŽIVĚ na Eurosportu International

Česká tenistka se v Lucemburku probojovala do finále, dívejte se v sobotu 18. října.

Ohlédnutí za US Open - Tenis

Tenis - Ohlédnutí za US Open

Poslední grandslam sezony je tady a komentátoři české verze Eurosportu se ohlíží za jednotlivými dny turnaje.