•  
  • Přihlášení | Předplatné
PÁTEK 24/04/2015
 

Home

 

Tenis

14/08/2012 - 10:01 - Updated 14/08/2012 - 10:14

WTA v Cincinnati


WTA v Cincinnati - Tenis
Eurosport

"Komu se podaří vyladit formu na US Open?" To je otázka pro turnaj WTA v americkém Cincinnati, který můžete sledovat v průběhu tohoto týdne.

Do startu posledního grandslamového turnaje sezóny – US Open – zbývají dva týdny. Turnaj v Montrealu sotva skončil a už je tu Cincinnati. Kdo má aktuálně nejlepší formu a kdo má před příjezdem do Flushing Meadows ještě co zlepšovat?

WTA v Cincinnati - Tenis

Hlavní favoritkou nemůže být nikdo jiný než Serena Williamsová, která po vítězství na Wimbledonu na stejných travnatých dvorcích na olympijských hrách rozdrtila 3 bývalé světové jedničky i tu současnou a zkompletovala tak kariérní zlatý Grand Slam. Obsazení je tradičně velmi kvalitní, na turnaji se představí 12 hráček TOP 15 žebříčku WTA. Škoda jen, že nepřijede obhájkyně loňského triumfu Marie Šarapovová, která se z turnaje musela odhlásit ze zdravotních důvodů.

Petra Kvitová má v prvním kole volný los, což se jí vzhledem k tomu, že v pondělí ve večerních hodinách sehraje finálový zápas v Montrealu proti Li Na, bude určitě hodit. Kromě české jedničky se na turnaji představí další tři české hráčky, Lucie Šafářová, Klára Zakopalová a Andrea Hlaváčková a slovenské duo Cibulková, Hantuchová. To jsou více než dostatečné důvody pro sledování tohoto turnaje na české verzi Eurosportu.

Zápasy turnaje ze Cincinnati můžete až do pátku 17. srpna sledovat každý den v 17.00, záznam ze zbývajících čtvrtfinále v sobotu ve 14.00. V neděli 19. srpna odstartuje tenisový večer, ve 21.00 budeme vysílat záznam zápasů semifinále následovaný přímým přenosem finále (začátek zápasu ve 22.00). Vše na Eurosportu International.

Eurosport - Karel Janů

Vyhledávání TV programů

 

Více - Tenis

Chris Evertová expertkou Eurosportu během French Open - Tenis

Tenis - Chris Evertová expertkou Eurosportu během French Open

Bývalá světová jednička a vítězka 18 grandslamů Chris Evertová rozšíří komentátorský tým Eurosportu během letošního French Open.

Rozhovor: Chris Evertová - Tenis

Tenis - Rozhovor: Chris Evertová

Eurosport dnes oznámil, že jeho komentátorské řady doplní během blížícího se French Open (od 24. května) tenisová legenda Chris Evertová.

Katowice Open 2015 - Tenis

Tenis - Katowice Open 2015

Od pondělí 6. dubna vysílá Eurosport tenisový turnaj BNP Paribas Katowice Open 2015.

Magazín Mats Point: Novak Djokovič - Tenis

Tenis - Magazín Mats Point: Novak Djokovič

V novém vydání magazínu Mats Point si bude Mats Wilander povídat s Novakem Djokovičem. Hlavní téma – Novak Djokovič mezi Australian Open a French Open.

Ohlédnutí za Australian Open - Tenis

Tenis - Ohlédnutí za Australian Open

Úvodní grandslam sezony je tady a spolu s ním také ohlédnutí našich komentátorů...

Soutěž o rakety Tecnifibre má výherce - Tenis

Tenis - Soutěž o rakety Tecnifibre má výherce

Během vysílání prestižního grandslamového turnaje – Australian Open – proběhne vědomostní soutěž o atraktivní ceny Tecnifibre.

Plán vysílání Australian Open - Tenis

Tenis - Plán vysílání Australian Open

Podívejte se, jaké zápasy budeme vysílat.

Australian Open - Tenis

Tenis - Australian Open

Tradiční tenisová dovolená, v prosinci pro některé hráčky a hráče světové špičky netradičně vyplněná exhibičními zápasy v nové asijské lize IPTL, je u konce.

ATP Tour v Dauhá - Tenis

Tenis - Tomáš Berdych ŽIVĚ semifinále

Podívejte se, jaké zápasy vysíláme z turnaje ATP Tour v Dauhá.

V 19:45 opakování magazínu Mats Point - Tenis

Tenis - V 19:45 opakování magazínu Mats Point

V dnešním magazínu Mats Point se bude slavný tenista a expert Eurosportu Mats Wilander zamýšlet nad uplynulou sezónou i nad vývojem v příštích letech.