•  
  • Přihlášení | Předplatné
STŘEDA 24/12/2014
Eurosport
 

Home

 

Tenis

14/08/2012 - 10:01 - Updated 14/08/2012 - 10:14

WTA v Cincinnati


WTA v Cincinnati - Tenis
Eurosport

"Komu se podaří vyladit formu na US Open?" To je otázka pro turnaj WTA v americkém Cincinnati, který můžete sledovat v průběhu tohoto týdne.

Do startu posledního grandslamového turnaje sezóny – US Open – zbývají dva týdny. Turnaj v Montrealu sotva skončil a už je tu Cincinnati. Kdo má aktuálně nejlepší formu a kdo má před příjezdem do Flushing Meadows ještě co zlepšovat?

WTA v Cincinnati - Tenis

Hlavní favoritkou nemůže být nikdo jiný než Serena Williamsová, která po vítězství na Wimbledonu na stejných travnatých dvorcích na olympijských hrách rozdrtila 3 bývalé světové jedničky i tu současnou a zkompletovala tak kariérní zlatý Grand Slam. Obsazení je tradičně velmi kvalitní, na turnaji se představí 12 hráček TOP 15 žebříčku WTA. Škoda jen, že nepřijede obhájkyně loňského triumfu Marie Šarapovová, která se z turnaje musela odhlásit ze zdravotních důvodů.

Petra Kvitová má v prvním kole volný los, což se jí vzhledem k tomu, že v pondělí ve večerních hodinách sehraje finálový zápas v Montrealu proti Li Na, bude určitě hodit. Kromě české jedničky se na turnaji představí další tři české hráčky, Lucie Šafářová, Klára Zakopalová a Andrea Hlaváčková a slovenské duo Cibulková, Hantuchová. To jsou více než dostatečné důvody pro sledování tohoto turnaje na české verzi Eurosportu.

Zápasy turnaje ze Cincinnati můžete až do pátku 17. srpna sledovat každý den v 17.00, záznam ze zbývajících čtvrtfinále v sobotu ve 14.00. V neděli 19. srpna odstartuje tenisový večer, ve 21.00 budeme vysílat záznam zápasů semifinále následovaný přímým přenosem finále (začátek zápasu ve 22.00). Vše na Eurosportu International.

Eurosport - Karel Janů

Hledej

 

Více - Tenis

V 19:45 opakování magazínu Mats Point - Tenis

Tenis - V 19:45 opakování magazínu Mats Point

V dnešním magazínu Mats Point se bude slavný tenista a expert Eurosportu Mats Wilander zamýšlet nad uplynulou sezónou i nad vývojem v příštích letech.

Eurosport posiluje vysílání ATP - Tenis

Tenis - Eurosport posiluje vysílání ATP

Eurosport podepsal tříletou smlouvu s pořadateli turnaje ATP ve Stuttgartu. Eurosport bude vysílat tzv. Mercedes Cup exkluzivně pro celou Evropu.

Barbora Záhlavová Strýcová ŽIVĚ na Eurosportu International - Tenis

Tenis - Barbora Záhlavová Strýcová ŽIVĚ na Eurosportu International

Česká tenistka se v Lucemburku probojovala do finále, dívejte se v sobotu 18. října.

Ohlédnutí za US Open - Tenis

Tenis - Ohlédnutí za US Open

Poslední grandslam sezony je tady a komentátoři české verze Eurosportu se ohlíží za jednotlivými dny turnaje.

Program vysílání US Open - Tenis

Tenis - Program vysílání US Open

Podívejte se, jaké zápasy vysíláme v pondělí 8. září.

Rozhovor s Matsem Wilanderem před US Open - Tenis

Tenis - Rozhovor s Matsem Wilanderem před US Open

Magazín „Game Set and Mats“ s Matsem Wilanderem se stal během let pravidelným exkluzivním doplňkem vysílání tenisových grandslamů na Eurosportu.

US Open - Tenis

Tenis - US Open

Vyhřátý americký beton, vůně hamburgerů a neopakovatelná atmosféra nočních zápasů – to vše opět pohltí tenisové fanoušky na konci srpna, kdy startuje US Open.

Ptejte se Matse Wilandera - Tenis

Tenis - Ptejte se Matse Wilandera

Magazín „Game Set and Mats“ s Matsem Wilanderem se stal během let pravidelným exkluzivním doplňkem vysílání tenisových grandslamů na Eurosportu.

V neděli WTA ve Washingtonu - Tenis

Tenis - V neděli WTA ve Washingtonu

V neděli 3. srpna bude Eurosport vysílat závěrečné zápasy turnaje okruhu WTA ve Washingtonu.

Ohlédnutí za French Open - Tenis

Tenis - Ohlédnutí za French Open

Jak se už stalo tradicí, naši tenisoví komentátoři tvoří zápisník zajímavých momentů grandslamových turnajů.